Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Manager Marketing

Salariu confidenţial
ID 837619
acum o lună
Arad, Arad
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață,    Management

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal
- studii superioare
- cunostinte operare PC
- excelente abilitati de comunicare si relationare
- flexibilitate, implicare, dinamism

Descrierea jobului
- gestioneaza si tine evidenta functionalitatii, impreuna cu managerii de achizitii, partea de colaborare pentru contracte de prestari servicii, merchandising, publicitate.
- promoveaza imaginea farmaciei prin campanii indoor (website, facebook, instagram) si outdoor (radio, sms, alte canale media)
- urmareste si verifica implementarea promotiilor si campaniilor la raft, vizitand toate punctele de lucru ale societatii, concretizandu-se prin intocmirea unui chestionar
- verificare platforma farmacie onine pentru comenzi
- implementeaza promotiile si capaniile in platforma farmaciei online