Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrători sortatori

Salariu confidenţial
ID 819318
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Firma de colectare și sortare deșeuri reciclabile nepericuloase(carton, sticla, folie, plastic si metal)din Brasov își mărește echipa!

Angajăm: Lucrători sortatori deșeuri reciclabile nepericuloase

CERINȚE:

- seriozitate
- punctualitate
- dorintă de a învăta si de a se dezvolta

Responsabilități:
-recepționează și sortează deșeurile reciclabile nepericuloase
-deplasarea pe teren pentru receptionarea deseurilor reciclabile de la clienții cu care societatea are contract
- manipulează echipamentul de presare si balotare (presa din dotarea firmei)
- ține evidența deșeurilor colectate, recepționate, sortate, balotate

Norma de lucru: full time 8 ore pe zi,sâmbata – după caz
Carte de munca

Oferta salarială: 2500 net (în mana)
Tichete de masa
Transport decontat
Posibilitate de creștere, în funcție de rezultate

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa: roxana.humeniuc@krogan.ro
Se poate si cu relocare, cu cazare gratuita pentru persoanele care doresc sa schimbe orasul de domiciliu si sa se relocheze in Brasov.
Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati la telefonul 0771049233.

Krogan Reciclare SRL
ID 819318