Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrători sortatori

Salariu confidenţial
ID 819318
acum 4 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Firma de colectare și sortare deșeuri reciclabile nepericuloase(carton, sticla, folie, plastic si metal)din Brasov își mărește echipa!

Angajăm: Lucrători sortatori deșeuri reciclabile nepericuloase

CERINȚE:

- seriozitate
- punctualitate
- dorintă de a învăta si de a se dezvolta

Responsabilități:
-recepționează și sortează deșeurile reciclabile nepericuloase
-deplasarea pe teren pentru receptionarea deseurilor reciclabile de la clienții cu care societatea are contract
- manipulează echipamentul de presare si balotare (presa din dotarea firmei)
- ține evidența deșeurilor colectate, recepționate, sortate, balotate

Norma de lucru: full time 8 ore pe zi,sâmbata – după caz
Carte de munca

Oferta salarială: 2500 lei brut
Tichete de masa
Transport decontat
Posibilitate de creștere, în funcție de rezultate

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa: roxana.humeniuc@krogan.ro sau să sune la numărul de telefon 0758 935 150.

Krogan Reciclare SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819318