Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrător pentru alimentare carburanți

2.500 LEI
ID 822743
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Cerințe:
- Persoană comunicativă, pozitivă, deschisă;
- Experienta poate fi un avantaj;
- Atitudine orientată către client;
- Disponibilitate de lucru în ture;
- Integritate și corectitudine;
- Spirit de echipă;
Descrierea jobului:
- Vânzarea de combustibili la pompele din stația de distribuție carburanți;
- Comunicare și relaționare cu clienții într-o manieră amabilă, caldă și prietenoasă;
- Informare și consiliere clienți în legătură cu produsele din magazin;
- Menținerea standardelor de curatenie.
Beneficii:
- Loc de muncă sigur și stabil cu un program de lucru flexibil în ture;
- Pachet salarial compus din: salariu de bază, bonuri de masă, tichete cadou, primă de concediu, bonusuri speciale, sporuri acordate conform legislatiei, pachete turistice pentru concediu cu reducere, card discount pentru achiziționarea de produse, asigurare medicală, posibilitatea de avansare în funcție de performanțe;
- Training pentru dezvoltarea cunoștințelor și abilităților;
- Posibilități de promovare.
Spune în câteva cuvinte cine ești, lasă-ne un nr. de telefon și noi te vom contacta. Succes!

iondreanu
ID 822743