JobZZ.ro

Lucrător în depozit - Pantelimon

2.600 LEI
ID 879304
acum 2 luni
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Responsabilitati:
Vei încărca / descărca marfa din dube sau camioane, vei selecta și pregăti produse pentru a fi expediate către clienții noștri (solutii de curatat, detergenti, produse din hârtie, lavete, mopuri, găleți).
Vei deveni expert în manevrarea eficientă a lizelor manuale și electrice - nicio provocare nu va fi prea mare pentru tine!
Vei învăța să lucrezi cu sistemul WMS (cititoare de coduri de bare) - noi îți oferim pregătirea necesară!

Cerinte:
Te angajăm pe tine, dacă ai domiciliul stabil în Pantelimon / Branesti / Cernica.

Beneficii:
Transportul către depozitul nostru este asigurat, pentru a-ți face drumul mai ușor și mai plăcut.
Și ca un bonus suplimentar, vei primi o reducere specială la achiziția de produse Misavan - pentru ca propria ta casă să strălucească cu produse de top!
Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi.
Prime de sarbatori.
Vouchere de vacanta.