Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator Depozit - Sofer

Salariu confidenţial
ID 881748
acum 6 zile
Arad, Arad
Domeniu de activitate

Transport,    Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Criteriile de baza pentru candidatul ideal:
- capacitate de a fi ordonat si atent la detalii;
- abilitati bune de ︋︇︃︆︇︉︄︌​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎comunicare si spirit de echipa;
- capacitatea de a lucra eficient;
- permis de conducere categ. B;
- detinerea atestatului ISCIR clasa Stivuitoare constituie un avantaj.

Descrierea jobului
- receptia marfii si distributia acesteia conform procedurilor interne;
- organizarea depozitului conform politicilor companiei;
- participarea activa la ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈operatiunile de incarcare/descarcare;
- participarea la inventarele organizate in cadrul depozitului;
- alte atributii specifice functiei de gestionar depozit si conform nevoilor si solicitarilor angajatorului.

Textile house | SC CASA TEXTILELOR SRL
ID 881748