Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator depozit - Logistica Pantelimon

Salariu confidenţial
ID 882120
acum 2 ore
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică,    Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level

Descriere job

Pachet salarial mediu brut lunar de 8500 RON pentru o normă întreagă de 8h/zi (include salariu brut, tichete de masă, prime și bonusuri)

Alături de echipă, te vei ocupa de:

- descărcarea mărfii din mașini și containere și transportarea mărfii în zona de așezare/depozitare
- recepția mărfii cu scanner-ul, din punct de vedere calitativ și cantitativ
- pregătirea mărfii destinată livrării, conform comenzilor venite din magazine și semnalarea problemelor întâlnite
- ambalarea, etichetarea si înfolierea corespunzătoare a paleților pregătiți
transferul mărfurilor pregătite spre zona de expediție
- încărcarea paleților cu marfă în mașini în vederea livrării într-un timp cât mai scurt
- rezolvarea situațiilor reclamate de magazine pentru marfa trimisă
pregătirea și realizarea inventarelor
- încărcarea și descărcarea mărfii cu ajutorul stivuitorului
- depozitarea paleților pe rafturi cu ajutorul utilajelor din dotare
- întreținerea utilajului din dotare și gestionarea documentelor acestuia
- activități de curățenie în interiorul/exteriorul depozitului, conform regulilor stabilite.

Suntem gata să-ți oferim:

- contract de munca perioadă nedeterminată pentru stabilitate și siguranță
- program de lucru de 8h (plus o ora pauză de masă), de luni până vineri.

Ne dorim să ai:

- experiență în manipularea materialelor de construcții cu stivuitorul/Reach-truck/VNA
- autorizație ISCIR (constituie avantaj)
- simț al responsabilității dezvoltat și îndemânare
- abilități de organizare, comunicare și cooperare
- studii profesionale sau medii
- disponibilitate la efort fizic sustinut.

Activitatea se va desfășura în centrul logistic din str. Islazului, nr. 170, loc. Pantelimon (șoseaua de centură – ieșirea spre Brănești).

Doar persoanele selectate in urma analizarii aplicatiilor vor fi contactate si invitate sa participe la interviu.

Contactează utilizatorul

dedeman | DEDEMAN SRL
ID 882120