Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator Depozit Haine - Olanda

1.800 EUR
ID 857480
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Ţară

Olanda

Full time

Nivel carieră
Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level
Limbi străine
Engleză

Descrierea jobului - Olanda

Depozitele de imbracaminte Tommy Hilfiger si altele asemanatoare (H&M, Zara, Zalando, Primark, Armani, etc.) ofera locuri de munca pentru doamne, domni sau cupluri.

În funcție de departamentul alocat vei fi responsabil de împachetarea, sortarea, scanarea produselor,ambalarea comenzilor, verificarea calității produselor ambalate, etc.

Experiența anterioară nu este obligatorie pentru locurile noastre de muncă, oferim instruirea necesară desfășurării activității.
Pentru că se lucrează cu oameni de diferite naționalități, cunoștințele de limba engleză sunt necesare.

NU este necesar sa aveti experienta!

De ce să lucrezi la noi:
Salarii de la 11 euro NET, in functie de departament
Plata salariului saptamanal, fara intarzieri
Organizarea cazarii, transportului local si a asigurarii medicale
Procesul de recrutare la distanță și semnarea contractului digital foarte simplu
Contract olandez de munca
Program de lucru garantat prin contract!
Asistență telefonică 24/7 - Operation Service Center
Sporuri extra acordate pentru orele suplimentare sau in weekenduri
Program intern de bonusare Otto Reward
Stabilitatea locului de muncă într-o companie multinațională
Posibilitatea reala de dezvoltare profesionala!
Nu plătiți nimic pentru găsirea unui loc de muncă!
NU AVEM TAXE SAU COMISIONATE
Cerinte

Limba Engleza - obligatoriu cel putin nivel conversational
Persoana serioasa, amabila, disciplinata si fara vicii ascunse
Punctualitate
Deschidere pentru a lucra cu alte nationalitati (Olandezi,Bulgari,Polonezi,Slovaci,etc)
Permisul de conducere reprezinta un avantaj, NU este obligatoriu.

Suna bine? Te regasesti in descriere? Tot ce trebuie să faci este să trimiți cererea ta!
Vă vom suna în curând

Otto Work Force Romania | SC Otto Work Force Romania
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 857480