Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Lucrator comercial/ manipulant marfa

3.800 LEI
ID 876649
acum 2 luni
Arad, Arad
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț,    Administrativ / Logistică

Full time

Candidatul Ideal
Cerintele postului:
- spirit de organizare si adaptabilitate
- flexibilitate si perseverenta
- responsabilitate si implicare
- seriozitate, corectitudine, punctualitate
Descrierea jobului
Responsabilitati:
- Realizarea activitatii de descarcare si incarcare a marfurilor
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne
- Realizarea inventarului stocurilor
- Pastrarea depozitului in perfecta stare de curatenie

Oferte(bonusuri,beneficii)
- Salariu brut 3800 lei + bonuri de masa
Descrierea companiei
Textile House este prezenta pe piata hainelor second-hand incepand cu anul 1996.
Compania si-a inceput activitatea in Slovacia si a ajuns sa fie prezenta si in Croatia, Slovenia, Serbia, Bosnia, Polonia, Cehia si din 2012 in Romania (unde momentan avem 25 de magazine in Timisoara, Arad, Lugoj, Oradea, Marghita, Targu Mures,Sibiu, Zalau, Baia Mare, Baia Sprie, Satu Mare , Medias, Drobeta Turnu Severin).
Din 2012, an de an, compania noastra este numarul 1 in Top Afaceri Romania pe domeniul nostru de activitate.