Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Lucrator comercial

1.880 LEI
ID 834773
acum 2 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Companie de recrutare HICO Recruitment cauta Lucrători Comercial pentru o stația petrolieră din Brasov

OFERTĂ
Salariu competitiv
Tichete de masă (15 lei/ zi lucrata)
Sporuri de noapte, sporuri de weekend si sporuri de sărbătoare

CERINȚE
Studii medii
Experienta ca lucrator comercial reprezinta avantaj
Persoana comunicativa, pozitiva
Atitudine orientare catre client
Disponibilitate de lucru in ture si in weekend
Integritate si corectitudine
Spirit de echipa

DESCRIEREA POSTULUI

Vânzarea de combustibili din stația de distribuție carburanți și vânzarea produselor din magazinul stației;
Comunicare și relaționare cu clienții într-o maniera amabilă, calda și prietenoasă;
Informare și consiliere clienți în legătură cu produsele din magazine și promoțiile active;
Lucrul pe casa de marcat, încasare numerar/alte forme de plată, efectuare monetar;
Gestiunea magazinului (recepție marfă, etichetare, termene de valabilitate, inventariere);
Menținerea standardelor de curățenie din stația de distribuție carburanți.