Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Logistician

100 LEI
ID 818411
acum 3 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Compania de Recrutare ECIM cauta OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

Cerințe:

-Studii superioare, preferabil tehnice sau economice

-Experienta in activitati de logistica

- Limba engleză nivel avansat - obligatoriu(scris/vorbit);

- Cunostinte de lucru in Excel;

- Bune abilităţi de comunicare;

- Capacitate de organizare a activităţii în funcţie de priorităţi;

- Capacitate de a lucra în echipă, dar şi independent,

-Deschidere si motivatie, atitudine proactiva.

Condiții:

-Program de muncă full-time;

-Contract de muncă;

-Concedii conform legislației;

-Tichete de masă;

-Prime de sărbători;

-Bonusuri în funcție de experiență și performanță;

-Salariu motivant.

Responsabilități:

-Introducere, verificare si gestionare date

-Intocmeste rapoarte lunare

-Evaluarea permanenta a gradului de derulare a operatiunilor;

-Evaluarea si analiza, dupa caz, a cererilor de consultanta tehnice;

-Comunicare cu parteneri straini.

Pentru a candida la aceasta pozitie trimite un cv actualizat la adresa de e-mail: alexandru.anitei@ecim.ro

Contactează utilizatorul

Logistician
Alexandru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 818411