Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lacatus mecanic cu limba Germana conversational

Salariu confidenţial
ID 813871
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Ţară

Germania

Căutăm lacatusi mecanici calificati, vorbitori de limba Germana.

Responsabilitati:
- Întreținerea carcasei metalice și producția structurilor conform desenelor tehnice
- Plasarea sudurilor
- Citirea desenelor și instrucțiunilor de sudare

Se cere:
- limba germana la nivel de conversatie
- Formare profesională finalizată în domeniul metalului
- De preferat, cunoștințe in sudură MIG MAG
- Motivat să învețe calificările necesare
- Disponibilitatea de a lucra în schimburi (3 schimburi)

Se ofera:
Incepe de la 13,50 - 18,50 euro brut/ ora in functie de calificare
Cazarile sunt gratuite, mobilate si utilate.
Contractul de munca este pe periada nedeterminata
Drumul este decontat de catre angajator

Pentru mai multe detalii va rog sa ne sunati la numarul 0746 693965 de luni pana vineri intre orele 09:00-17:00.

Roxana
ID 813871