Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lacatus mecanic

2.300 LEI
ID 815558
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

→ Postul presupune realizarea lucrarilor de intretinere si reparatii specifice in conformitate cu instructiunile tehnic aferente; repararea si intretinerea echipamentelor mecanice
Activitatea se desfășoară în cadrul unei fabrici din județul Brașov.
►Program de lucru : 3 schimburi.
Cerințe:
- experiență cu stații de tratare ape uzate;
- Studii medii de specialitate;
- cunoștinte desen tehnic;
- cunoștinte medii operare calculator.
Atribuții principale:
~ Reglează și fixează pe poziție părțile funcționale ale dispozitivelor și instrumentelor de control, folosind scule de mână, liniare, nivela cu bulă, echere;
~ Operează cu echipament de sudură pentru tăiere sau sudare părți metalice;
~ Aliniază și echilibrează echipamentele după instalare;
~ Întreține și repară echipamentele specializate;
~ Repară și înlocuiește părțile uzate ale echipamentelor utilizând unelte de mână, electrice și instrumente de măsură
Ofertă:
►Salariu+tichete de masă+asigurare privată de sănătate+transport+bonusuri+prime.
Transport: Brașov, Sita Buzaului, Întorsura Buzaului, Budila, Dobârlău, Lunca Marcusului, Lunca Calnicului, Dobolii de Jos, Podu Olt, Prejmer, Sânpetru.

WSA Platinium
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815558