Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Laborant statie betoane

Salariu confidenţial
ID 827033
acum 2 săptămâni
Buzau, Buzau
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Angajam LABORANT STATIE BETOANE cu experienta pentru fabrica de constructii din Buzau.

Studii și experiență:

- absolvent de minim studii medii în domeniul tehnic (liceu de specialitate / liceu + curs de specialitate);
- minim 2 ani experiență în efectuarea de verificări și încercări în laborator materiale de construcții;
- autorizație de laborant emisă de I.S.C. constituie un avantaj.

Cunoștințe și abilități necesare:

- cunoștinte și abilități de operare PC (MS Office);
- abilități de comunicare și lucru în echipă;
- orientare către cerințele pieței și nevoile clienților;
- putere de concentrare și aten ie la detalii;
- seriozitate și corectitudine;
- flexibilitate și adaptabilitate.

Principalele responsabilități:

- efectuează determinări pe materiale de construcții în cadrul profilelor: betoane și mortar (B,M.B), beton armat, beton precomprimat (B.BA.BP), incluzând:
- încercări inițiale privind proprietățile betonului în raport cu standardele în vigoare;
- determinări privind conformitatea materialelor componente.

Se ofera:

- salariu motivant- discutat la interviu in functie de experienta
- tichete de masa
- stabilitate si siguranta financiara, mediu de lucru sigur.

Program de lucru: 8h/zi- Luni- Vineri.

FURNICA ZILIERA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827033