Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

It support technician

3.000 LEI
ID 861343
acum 2 săptămâni
Buzau, Buzau
Domeniu de activitate

IT

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Hello,

Noi suntem Partnerd, o agentie de recrutare care vrem sa credem ca facem lucrurile diferit cand vine vorba de procesul de angajare. In momentul de fata promovam o oportunitate de job in Buzau care este posibil sa iti capteze interesul. In cazul in care iti doresti o cariera in IT, hai sa iti dam cateva detalii:

In primul rand vorbim de o pozitie de IT Support pentru o companie care are in momentul de fata peste 550 de angajati.

Cerinte:

Sa fii o persoana punctuala, dedicata, cu un vibe bun si energie pozitiva.
1 an de experienta in pozitie similara cu cea de IT Support.
Responsabilitati:

Asigurarea bunei functionari a diferitelor sisteme din cadrul companiei
Rezolvarea diferitelor erori de Windows si servere.
Trouble-shooting
Retelistica
Instalarea echipamentelor noi
Ce oferim?

Salariu motivant : 3000 lei net + bonuri de masa in valoare de 300 lei
Program de luni pana vineri de la 08:00 – 17:00
Activitatea se desfasoara la sediul administrativ din Buzau.
Contractul este pe o perioada determinata de 6 luni de zile cu posibilitatea de prelungire (in functie de performanta)

In cazul in care esti interesat/a de aceasta pozitie, apply and conquer !