JobZZ.ro

Instalator sanitar pt Belgia

Salariu confidenţial
ID 815974
acum 3 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

Ţară

Belgia

Descrierea postului:

Montarea instalatiilor sanitare in apartamente, hoteluri, camine, cladiri de birouri, etc.
Instalarea conductelor din PVC, GEBERIT PE, MEPLA si MAPRES.
Montarea alba..

Se ofera:

Salariu: 15,53 € brut / oră.
Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
Cazare organizată și plătită de catre angajator
Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
Transport gratuit la locul de muncă - indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
Servicii complete înainte de plecare.
Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
Programul „Recomandați un loc de muncă” pentru fiecare persoană recomandată care lucrează timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.
La ce ne așteptăm:

Experiență de munca ca instalator.
Abilitatea de a folosi un sertizator de țevi.
Abilități de muncă independentă cu desenul tehnic.
Capacitatea de a sudura prin țevi din PE - ca un avantaj.
Cunoasterea limbii engleză - binevenita.
Permis de conducere categoria B - ca atu.
Abilitați de lucru în echipă.

Info
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815974