Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician cu limba Germana conversational

Salariu confidenţial
ID 813938
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Ţară

Germania

Descrierea postului:
- Instalarea și montarea sistemelor electrice
- Instalații de case (clădiri vechi și noi) conform desenelor și planurilor
- Efectuare întrețineri și reparații în mod independent

Cerințe:
- limba germana la nivel conversational
- calificare inginerie electrică, de ex.ca tehnician electronist, electrician, inginer electric (calificare)
- Nivel ridicat de fiabilitate și flexibilitate
- Permisul de conducere B este un avantaj

Se ofera:
Salariul incepe de la 13,50 Euro brut/ ora
Cazarile sunt gratuite, mobilate si utilate, oferite de catre angajator
Contractul de munca este pe perioada nedeterminata
Drumul este decontat de catre angajator

Pentru mai multe detalii va rog sa ne sunati la numarul 0741201470 de luni pana vineri intre orele 09:00-17:00.

Florea Catalina
ID 813938