Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Instalator

488 EUR
ID 834456
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Responsabilitățile postului:

 Verificarea stării de funcționare a instalațiilor sanitare, apa-canal și a instalațiilor de gaz, cu scopul de a identifica eventualele defecțiuni;
 Organizarea locului de muncă pentru desfășurarea lucrărilor de reparații în condiții optime;
 Efectuarea lucrărilor de întreținere și reparații, utilizând corespunzător echipamentele și materialele aflate în dotare;
 Respectarea termenelor de execuție pentru lucrările încredințate;
 Asumarea răspunderii privind calitatea lucrărilor efectuate.

Cerințele postului:

 Experiență în domeniu minim 1 an;
 Capacitatea de a identifica și rezolva probleme;
 Persoana responsabilă, organizată, îndemânatică.

Oferta:
Pe lanaga salariul de 2400 lei net noi iti oferim:
 Bonuri de masă;
 Spor de fidelitate;
 Cursuri de formare în Școala Sergiana;
 Card de sănătate la o clinică privată
 Transport decontat.

Te așteptăm în echipa Sergiana !

Contactează utilizatorul

Instalator
Sergiana | SERGIANA
ID 834456