Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ingrijitor intretinere cladiri SC Nova Pan SRL

Salariu confidenţial
ID 853194
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Societatea NOVA PAN SRL Brasov, str. Poienelor nr. 2A, cauta o persoana pentru intretinere / ingrijire cladiri.

Cerinte:
- Studii medii
- Indemanare si seriozitate
- Spirit colegial, comunicativ si de echipa
- Permis de conducere cat. B

Descrierea postului:
- efectuează lucrări de întreţinere, reparaţii şi modernizare interioare şi exterioare la toate corpurile cladirilor si anexelor;
- asigura intretinerea spatiilor exterioare – scari, alei de acces, garduri, spatii verzi, spatiul exterior aferent societatii;
- igienizează spatiile de birou, holurile şi grupurile sanitare prin lucrari de zugraveli, vopsitorie şi, eventual, completează placajele din faiantă, gresie;
- controleaza elementele de scurgere pe acoperisul halelor si asigura curatarea acestora cand este necesar;
- achiziționează materialele necesare firmei si pentru derularea activitatii de întreţinere, reparaţii şi modernizare;
- ajuta la activitatea de colectare a deșeurilor industriale și neindustriale, de evacuare, de depozitare și de predare a acestora spre valorificare;
- preda deseurile rezultate din desfasurarea activitatii societatii catre societatile de reciclare agreate;

Program: luni - vineri, 8-16.30
Oferta:
- Punctualitatea platii salariilor si a taxelor aferente acestora
- Prime Paste / Craciun
- Tichete de masa
- Formare si dezvoltare la locul de munca
- Siguranta locului de munca
Contact:
- Tel 0738772931
- E-mail [email protected]

Te asteptam in echipa noastra!

Ruxandra
ID 853194