Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Inginer SEF TURA

Salariu confidenţial
ID 832216
acum 4 săptămâni
Vaslui, Vaslui
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal
Pregatire d specialitate - studii superioare d specialitate.
Experienta d minim 2 ani , pe aceiasi pozitie;
Experienta in organizarea si monitorizarea proceselor tehnologice ( constituie un avantaj).
Utilizare pachet programe Ms Office si ERP.
Limba engleza nivel mediu.
Atitudine proactiva, spirit dinamic, organizatoric si analitic, deschis pentru lucrul in echipa, aptitudini tehnice.
Capacitate d a lucra in echipa.Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi.
Descrierea jobului
Organizeaza si optimizeaza procesul tehnologic in vederea fabricatiei fiecarui produs. Coordoneaza intreg personalul pe schimbul de tura.
Urmarirea procesului de navadire, urzire,tesere, norme si prescriptii privitoare la calitate, caracteristici, si alte elemente ce definesc un produs, precum si precizari referitoare la modul in care se va face verificarea calitatii, ambalarea produselor.
Urmareste desfasurarea fluxului de productie la standardele si parametrii stabiliti de managerul de proces.