Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer instalaţii pentru ofertare

Salariu confidenţial
ID 810302
acum o oră
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Candidatul ideal
Candidatul ideal trebuie indeplineasca urmatoarele criterii principale:
- sa posede studii tehnice in domeniul instalatiilor pentru constructii
- sa aiba experienta in domeniul achizitii-ofertare cat si al instalatiilor este un criteriu esential
- sa aiba experienta in ofertarea de lucrari publice si lucrul in soft-uri de devize
- sa fie o persoana activa interesata de dezvoltare profesionala in domeniul instalatiilor pentru constructii
- sa aiba capacitatea de auto-organizare
- sa fie o persoana ordonata, serioasa si implicata in toate aspectele legate de munca sa
- sa aiba bune abilitati de comunicare, capabila sa lucreze intr-o echipa dinamica
- sa posede carnet de conducere cat B

Descrierea jobului
- Evalueaza listele de cantitati si cerintele tehnice din proiect;
- Emite cereri de oferte pentru materiale, servicii, utilaje, semifabricate etc.
- Emite cereri de oferte catre subcontractori;
- Primeste, organizeaza si analizeaza ofertele primite;
- Propune solutii alternative, acolo unde este cazul;
- Participa la calcularea costurilor pentru derularea santierelor;
- Participa la intocmirea graficelor de executie;
- Participa la intomirea „dosarelor de eligibilitate” (fise tehnice, declaratii de conformitate, performanta)