JobZZ.ro

Inginer energetician

ID 847772
acum 2 zile
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Energetică

Cerinte:

Absolvent al facultatii profil tehnic: Electronica, Electrotehnica, Mecatronica;
Abilitati practice si experienta anterioara in mediul productiv;
Competente organizatorice, de leadership si implicare pentru mentinerea unei echipe unite;
Atentie la detalii, pe calitatea produselor si eliminarea factorilor neeficienti din productie
Cunoştinţe operare PC.

* Doar persoanele selectate vor fi contactate

Condiții:

Program de luni pana vineri de la 07.00-15.30
Loc de muncă stabil
Mediu de lucru plăcut
Echipă prietenoasă

Responsabilități:

Sa monitorizeze si sa coordoneze activitatea de productie;
Sa indeplineasca obiectivele zilnice, saptamanale si lunare stabilite prin programele de livrari pe termen scurt si mediu.

Office
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 847772