Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer de Mentenanta in Marea Britanie

2.900 EUR
ID 865621
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov

Inginerie / Tehnologie,    Mentenanță / Instalații,    Producție

Ţară

Anglia

duplicate

1

Unul din clientii nostrii din Marea Britanie, un lider la nivel Mondial ca producător de păsări de curte care furnizează carne de pasăre unui număr de supermarketuri și clienți, cauta un inginer de mentenanta cu calificare multiplă

Pentru a fi potrivit pentru această poziție veți avea nevoie de:
• Dreptul de a lucra în Regatul Unit / EU Pre-Settlement/Settlement Status
• Abilități de întreținere electrică și mecanică
• Dorința de a se muta în Marea Britanie – Unitatea de producție este în Wrexham Marea Britanie
• Nivel bun de limba engleză

În calitate de inginer de întreținere cu competențe multiple, vi se va cere să furnizați în siguranță asistență de inginerie electrică și mecanică la șantier pentru a menține și a îmbunătăți continuu activele, echipamentele și performanța șantierului.

Responsabilitățile inginerului de mentenanta:
• Furnizarea activităților planificate sau neplanificate prioritizate, asigurând în același timp siguranța menținută în timp util pentru a sprijini cerințele operaționale și pentru a lua măsurile adecvate pentru a rezolva și/sau escalada acolo unde este necesar.
• Asigurați întreținere practică pentru defecțiunile mașinilor și echipamentelor pentru a asigura un timp de nefuncționare minim în producție.
• Înțelegeți clar cerințele interne și externe ale clienților pentru a facilita implementarea eficientă a dvs. pentru a satisface aceste nevoi în intervalele de timp convenite.
• Aveți grijă de toate activele site-ului prin utilizarea și interacțiunea eficientă cu sistemul computerizat de management al întreținerii, magazinele și funcțiile de administrare pentru a furniza întreținerea planificată și neplanificată în timp util.
• Să utilizeze tehnici de rezolvare a problemelor pentru a preveni, detecta și elimina defecte, anomalii și ineficiențe.

Abilitățile și experiența inginerului de mententanta:
• Calificări electrice sau mecanice
• Să poată găsi defecțiuni atât în mașini/sisteme electrice cât și mecanice.
• Abilitatea de a înțelege desenele de inginerie electrică și mecanică.
• Un bun coechipier.
• Bună înțelegere a sistemelor de acţionare, motoare, frâne, transmisii, feedback în buclă închisă, traductoare.
• Bune abilități de comunicare verbală și scrisă.
• Abilitatea de a lucra sub presiune pentru a respecta termenele limită.
• Experiența de lucru în industria alimentară ar constitui un avantaj, dar nu esențială