JobZZ.ro

Inginer Constuctor

65.000 EUR
ID 880538
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Ţară

Germania

duplicate

1

Inginer Constructor , cunoștințe de limba germană minim A2.
Zona de lucru: Dortmund
Firma :
Oferă servicii complete în domeniile proiectării și verificărilor structurale
tehnici de construcție, proiectare.
Proiecte de construcție de poduri și zgârie-nori până la construcții industriale,
constructii de cai ferate si intretinere a structurilor.
Responsabilitățile dvs.:
Realizarea planurilor de proiectare si executie:
Veți fi responsabil pentru dezvoltarea și implementarea documentelor de planificare.
Dezvoltare de proiect cu BIM:
Veți folosi tehnologiile moderne de modelare a informațiilor privind clădirile (BIM) pentru a optimiza
planificarea și execuția proiectelor noastre.
Sprijin din partea inginerilor coordonatori de proiect:
Preia sarcini generale de proiect și sprijină colegii în implementarea proiectelor complexe.
Profilul tau:
Calificare:
Pregătire profesională finalizată ca desenator tehnic, tehnician în construcții sau studii
finalizate ca inginer constructor.
Experiență:
Cunoștințe AutoCAD și Revit.
Abilități:
Metodă de lucru precisă și independentă, capacitatea de a lucra în echipă și bune abilități de comunicare:
Salarii
Managerii de proiect și inginerii cu multă experiență: salariu între 58.000 și 65.000 . După unul sau doi ani salariul se ridică la 70.000 de euro.
Ingineri cu experienta profesionala:
De la 48.000 la 58.000 .
Salariu pentru proaspeții absolvenți de inginerie:
De la 48.000 la 52.000 de euro,
Salariu pentru constructori:
35.000 de euro și 37.000 de euro, pentru 13 salarii. Cu xperiență în construcția de poduri și AutoCAD Revit,până la 46.000 .
Bonus de performanta:
În funcție de performanța individuală și de rezultatele companiei, pot fi câștigate bonusuri
salarii suplimentare de la 0,5 la 1,0 salarii.
Oportunitati de dezvoltare:
Formare continuă în cadrul companiei și posibilitatea de a dobândi experiență de muncă
împreună cu colegi experți în proiect.

Pentru candidatura trimiteti CV in engleza sau germana la [email protected]