JobZZ.ro

Inginer constructor pentru lucrari ofertare, decontare

5.000 LEI
ID 869601
acum o săptămână
Brasov, Brasov

Cautam inginer constructor pentru lucrari ofertare, decontare si pregatire productie.
Descrierea jobului:
- Intocmire oferte ( financiar/tehnic)
- Intocmire devize in programe specializate de ofertare
- Pregatire productie/lucrari - verificare planse/liste de cantitati
- Colaborarea cu dirigintele de santier ( aprobarea situatiilor de lucrari)
- Colaborarea cu proiectantul (verificare cantitati, solutii tehnice)
- Intocmire situatii de lucrari (pe baza atasamentelor, proceselor verbale)
- Intocmirea cartii constructiei
- Comenzi materile
- Urmarire santier, urmarire/pregatire lucrari subcontractanti
Avantaje:
- Salariu motivant
- Stabilitate
- Mediu de lucru placut

kukap
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869601