Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer Automatist

2.500 LEI
ID 819610
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

> Companie: O cunoscută fabrică de lactate
> Localitate: DN 13, Brașov
> Program: 3 schimburi
> Contract: CIM direct cu angajatorul

> Beneficii:
Pachetul salarial se negociază direct cu angajatorul în urma unei testări tehnice și în funcție de experiență ( de la 2500 RON)
Tichete de masă de 15 RON/zi
Bonus de performanță și de prezență
Spor de noapte 25%
Discount la produse din fabrică 33%
Subvenție la cantină (12 RON / zi)
Transport decontat sau gratuit (pe rutele Brașov, Feldioara, Rotbav, Maieruș, Apața, Ormeniș, Augustin, Belin, Aița Mare, Micloșoara, Căpeni, Baraolt, Biborțeni, Bodos, Bătanii Mici, Bătanii Mari, Sfântu Gheorghe )
Asigurare medicală privată

> Cerințe:
Studii superioare de specialitate
Experiență similară (minim 2 ani)
Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi
Rezistență la activitate cu temperaturi joase (4 grade)

> Responsabilități:
Responsabil de automatizările din cadrul fabricii d.p.d.v. tehnic