Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Incarcator/Descarcator in Bacau

Salariu confidenţial
ID 818116
acum 4 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Petrol / Gaze

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat

Descrierea postului:

• Asigurarea primirii, manipularii, depozitarii si livrarii produselor petroliere din portofoliul depozitului.
•Planifica impreuna cu seful de schimb, receptia si descarcarea vagoanelor CF/autocisternelor incarcate cu produse petroliere, in confomitate cu disponibilitatea spatiilor de depozitare;
•Participa la efectuarea operatiilor de receptie, manipulare, depozitare si livrare a produselor petroliere
•Participa zilnic, la efectuarea masuratorilor stocurilor de produse petroliere, in vederea determinarii stocurilor fizice, transmitand gestionarului/sefului de schimb rezultatul masuratorilor;
•Supravegheaza si verifica inaintea si pe parcursul efectuarii operatiilor deincarcare si descarcare a produselor petroliere: starea rezervoarelor, conductelor, furtunelor, armaturilor, in vederea depistarii la timp a eventualelor neconformitati care pot conduce la pierderi de produse, contaminari, avarii, accidente, poluari sau incendii;
•Foloseste instalatiile si echipamentele, conform procedurilor si instructiunilor de lucru SGS Romania si OMV Petrom , in conditii de sigurantasi securitate;
•Raporteaza imediat sefului de schimb neconformitatile observate.

Locatie: Depozit Bacau - Str. Calea Dr. Alexandru Safran, Nr. 14, Localitatea Bacau

Beneficii:

•Tichete de masa
•Asigurare de viata
•24 zile concediu/an
•Abonament servicii medicale la o clinica particulara

Descrierea companiei

SGS este liderul mondial în domeniul inspecției, verificării, testării și certificării. Suntem recunoscuţi ca reper global pentru calitate şi integritate. Cu peste 90 000 de angajaţi, coordonăm o reţea de peste 2000 de birouri şi laboratoare în toată lumea.

Doncila Cristina | SGS ROMANIA S.A.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 818116