JobZZ.ro

Graphic Designer - Departament creatie. Full time/part time

3.000 LEI
ID 841716
acum 3 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Descriere

Angajăm Graphic Designer Full-Time sau Part-Time.
Cerinte:
- Adobe photoshop / Adobe illustrator
- Portofoliu existent
- CorelDraw
- Cunostinte Vector

Descrierea jobului
Cu te vei ocupa ?
1. Creare designuri noi pentru produse existente
2. Concepere produse noi
3. Branding si packaging
4. Creare de bannere pentru campanii de promovare ale magazinului online
5. Re-search zilnic pentru identificarea de produse noi vandabile pentru Pietele in care activam.
6. Va trebui să te asiguri că grafica este compatibilă cu cerintele clientilor
7. Te vei ocupa cu listarea pe site a noilor produse (se oferă training)
8. Înainte de lansarea unui produs fiecare grafică va trebui trimisă departamentului de producție pentru efectuarea testelor de print.

Se ofera training pentru toate domeniile si aspectele.
Lasati un CV daca aveti unul pregatit.
Mult succes!