Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Grafician editor, junior, fara experienta. Part time job

2.500 LEI
ID 793745
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Tip job

Part time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Veți lucra direct cu echipele noastre de dezvoltare a produselor, home office, de marketing și de service pentru clienți, care vor asigura o cooperare mai fluidă și o comunicare mai ușoară în obținerea de rezultate excelente.
Cerinţe
• interes pentru continua dezvoltare in domeniul web design;
• Cel puțin 2 luni de experiență pe cont propriu sau ca freelancer, sau ca angajat în proiectarea interfetei site-urilor web;
• Minima experienta sau dornic sa invete cat mai multe în crearea graficii (Photoshop, Illustrator etc.; oferim training home training)
• Are un "ochi" foarte bun de culoare, proporție și aspect;
• doreste sa invete practica celor mai bune practici UI / UX și a tehnologiilor moderne;
• Cunoașterea HTML / CSS ar fi foarte utilă. (se poate invata: oferim training)
Descrierea jobului
Responsabilităţi
• Principala sarcină va fi aceea de a participa la revizuirea interfeței cu utilizatorul pentru a aduce întregul site la același standard profesional, modern;
• Proiectele suplimentare vor include sprijinirea echipei de marketing cu noi pagini colaterale și de destinație;
• Veți lucra cu o metodologie Scrum / Agile utilizând Jira.
Se ofera pregatire in toate cele de mai sus:

Beneficii
Colaboratorii nostri sunt încurajați să isi împărtășească ideile să depășească provocările în calitate de echipă și să facă cele mai bune produse din industrie. Pentru a realiza acest lucru, aveti posibilitatea sa lucrati home office, dupa programul dvs.
Oferim pregatire continua, in orice domeniul prezentat astfel incat sa deveniti cei mai buni.
Asteptam CV-ul aici