Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Grădinar

2.500 EUR
ID 863983
acum o săptămână
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Agricultură / Silvicultură

Ţară

Germania

Compania eastRecruiting este în căutare de o persoana pentru angajare nedeterminata în cadrul unei firme din sud-vestul Germaniei, firmă care se ocupă cu amenajări exterioare, gradini, spatii verzi, curti. Nu se percep comisioane!

Descrierea postului:
• Personal cu experienta in domeniul grădinăritului și amenajării spatiilor, întreținerea grădinilor și a zonelor verzi, îngrijirea copacilor, lucrări de plantare, prelucrarea pietrei naturale și alte lucrări de grădinărit conexe.

✍️ Cerințe:
➡️ experiență în domeniu
➡️ limba germană nivel conversational
➡️ permis auto cat. B si C
➡️ posibilitate de începere imediată
➡️ punctualitate și seriozitate

✍️ Ofertă:
➡️ Contract de muncă nedeterminat direct cu angajatorul german si toate beneficiile aferente
➡️ Salariul: 15 € brut/oră
➡️ Program de lucru: 40-60 ore/săptămână, 5-6 zile
➡️ Cazare utilata asigurată– contra cost
➡️Echipament de munca
➡️ Dată de începere: Imediat
➡️ Locația: 66646 Marpingen -37 km de orasul Saarbrücken.

Persoanele interesate sunt rugate să lase numărul de contact în căsuța mesageriei, iar noi vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil!

Contactează utilizatorul

Grădinar
Ioana East Recruiting
ID 863983