Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionari

Salariu confidenţial
ID 843622
acum 4 zile
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Hai in echipa noastra de GESTIONARI!

Oferim
* Salariu, tichete de masă, diverse sporuri, transport asigurat pe mai multe rute din județul Brașov și împrejurimi.

*Responsabilități
Recepția mărfii din punct de vedere cantitativ, în baza documentelor însoțitoare (aviz de însoțire a mărfurilor sau factură, documentul de transport și comandă și întocmește nota de intrare-recepție/ NIR).
Verificarea vizuală a modului de sosire a mărfii.
Operarea în sistemul SAP, primirea și eliberarea de bunuri în cadrul societății în baza documentelor însoțitoare.

* Cerințe
Cunoștințe de operare PC.

* Contactează-ne,lasa-ne numarul tau de telefon si te sunam noi!

Contactează utilizatorul

Gestionari
Human Solutions & Provider SRL
ID 843622