Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar Depozit - Chiajna

Salariu confidenţial
ID 847284
acum 3 săptămâni
Chiajna, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul Ideal:

Minim studii gimnaziale (studiile medii, finalizate cu diploma de Bacalaureat, reprezinta avantaj)
Bune abilitati aritmetice si utilizare calculator
Atentie la detalii, bune abilitati de planificare si organizare
Atitudine etica fata de munca, integritate
Fara antecedente penale incompatibile cu postul in discutie
Experienta pe o pozitie similara, in industria farmaceutica poate constitui un avantaj
Disponibilitate pentru lucrul in schimburi (ture de zi si noapte)

Descrierea jobului

Colectarea, verificarea si reverificarea comenzilor
Emiterea facturilor si avizelor de expeditie pe baza carora se elibereaza produsele
Verificarea periodica, calitativa si cantitativa, a stocurilor (inventare, spot check-uri)
Participarea la incarcarea si descarcarea marfurilor Ambalarea corespunzatoare a comenzilor

Beneficii:
Pachet salarial motivant
Mediu de lucru placut
Asigurare de viata
Abonament servicii medicale
Posibilitatea de a dezvolta o cariera in logistica

Europharm | Europharm Holding SA
ID 847284