Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar depozit

700 EUR
ID 855120
acum o săptămână
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B

Sunteti o persoana cu abilitati bune de organizare si coordonare? S-ar putea sa fiti noul nostru GESTIONAR Depozit!

Pentru o companie specializată în producția și comercializarea plantelor ornamentale, recrutăm Gestionar, în Craiova.

Responsabilitati:

Respectarea programelor de livrare;
Intocmirea actelor însoțitoare ale mărfurilor ce intră/ies în/din depozit;
Cunoștințe operațiuni import/export și operațiuni vamale;
Mentinerea standardelor de sanatate si securitate, igiena in spatiul de lucru;
Supravegherea inventarierii marfii din depozit;
Motivarea, organizarea si incurajarea lucrului in echipa;
Cerinte:
• Cunostiinte operare PC si sisteme de gestiune stocuri;
• Abilitati de munca in echipa;
• Integritate, seriozitate si implicare;
• Persoană responsabilă, ordonată, corectă;
• Bune abilități de comunicare și relaționare.

Recrutor HR | ALEXVALENT PRO CONS SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 855120