JobZZ.ro

Angajez consultant vânzări Promenada Craiova

Salariu confidenţial
ID 878778
acum o săptămână
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Ne mărim echipa!

Contakt , este în căutarea unui nou membru pentru echipa noastră din Promenada Mall Craiova!

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o companie dinamică, cu o orientare puternică către client și o cultură a comunicării deschise, te invităm să aplici pentru poziția noastră vacantă.

Responsabilități:

*Consilierea clienților în alegerea celor mai potrivite accesorii pentru telefoanele lor

*Montare folii de protecție ecran

*Realizarea vânzărilor și atingerea obiectivelor stabilite

*Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat în magazin

*Asigurarea unei experiențe de cumpărare plăcute și memorabile pentru clienți

*Participarea activă la activități de promovare și marketing în magazin

Cerințe:

*Experiență anterioară în vânzări sau servicii clienți nu este obligatorie, dar constituie un avantaj

*Abilități excelente de comunicare și relaționare

*Orientare către satisfacerea nevoilor clienților

*Atitudine pozitivă și entuziasm

Beneficii:

*Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

*Oportunități de avansare în cadrul companiei

*Bonusuri atractive din vânzări

*Mediu de lucru dinamic și plăcut, într-o echipă prietenoasă și profesionistă

*Training-uri de specialitate

Dacă ești interesat/ă să te alături echipei noastre, te rugăm să ne contactezi la nr. 0768290322

Anca
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878778