Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Tehnician IT /Inginer IT

3.000 LEI
ID 878617
acum o săptămână
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

IT

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

SALARIU 3000-6000 lei in functie de experienta.

S.C. IT&C DOCKTOR LAPTOP S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerintele postului:

Experienta in domeniul IT Hardware & Software;

Cunostinte retelistica - instalare si configurare;

Cunostinte utilizare/instalare imprimante;

Cunostinte de limba engleza tehnica/carti de service;

Persoana cu inclinatii tehnice;

Capacitatea de a lucra independent si in echipa;

Relationare eficienta cu angajatii din imediata subordonare, in vederea respectarii regulamentului tehnic intern;

Capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite;

Permis conducere categoria B

Descrierea jobului

Raspundere:

Configurarea si mentenanta sistemelor laptop/desktop

Setarea si mentenanta echipamentelor multifunctionale ( copiatoare, imprimante, reincarcari cartuse doar daca e nevoie etc.)

Gestionarea si mentenanta a echipamentului si retelei de calculatoare: calculatoare si laptopuri (curatare,depanare,upgrade).

Aprovizionarea cu produse tehnice si de alta natura, in vederea bunei desfasurari a activitatii;

Oferta noastra:

Dezvoltarea profesionala extinsa, intr-un mediu de lucru dinamic, cu echipa tanara in permanenta dezvoltare.