Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

FitterMaster recrutează inginer din domeniul construcțiilor

Salariu confidenţial
ID 863443
acum 3 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Fittermaster recrutează inginer din domeniul construcțiilor pentru coordonarea echipelor de montaj.
• Absolvent de studii universitare în domeniul tehnic - inginerie
• Experiență de minim 1 an în domeniul construcțiilor/montajelor;
• Capacitate de planificare;
• Bune abilități de operare Microsoft Office, Outlook;
• Cunoștințe de bază proiectare, desen tehnic.
Responsabilități:
• Programează efectuarea montajelor conform graficelor;
• Instruiește șefii de echipă după programul anual de training;
• Administrează mașinile și sculele din dotarea echipelor de montaj;
• Manageriază planul de reducere a neconformităților generate de montaje.
Beneficii și avantaje:
- Asigurare medicală de sănătate;
- Bonus de performanță;
- Contract pe perioadă nedeterminată.
Contact:
Tel. 0711977488
e-mail: [email protected]