Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Firma Global Plast angajeaza Manipulant marfa

2.600 LEI
ID 865616
acum o lună
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Pentru depozitul Global Plast cautam colegi:

- persoane serioase, responsabile, cu conditie fizica buna.

Descrierea jobului:

- pregatire/ preluare comenzi;

- aranjare produse/ colete;

- manevrare paleti.

Ce oferim:

- ocazia de a te alatura unei echipe inchegate intr-o companie de renume in piata din Romania, aflata intr-o continua expansiune;

- contract de munca pe perioada nedeterminata;

- transport asigurat de la metrou Republica;

- salariu 2600 lei net + tichete de masa in valoare de 500lei, dupa o perioada de 3 luni se va mari la 2900 lei net + tichetele de masa 500lei + bonusuri de performanta.

Cu sediul principal în Bucuresti și 19 ani de activitate, Global Plast este unul dintre principalii producători și distribuitori de produse de uz casnic din România, cu peste 5000 de produse, avand piata de desfacere in peste 25 de tari din intreaga lume.