Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Firma de evenimente, angajam Bucatar!

Salariu confidenţial
ID 865347
acum 4 luni
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov

Pregatirea si experienta:
• Studii medii
• Diploma de calificare in domeniu
• Vechime in specialitate, minim 3 ani
• Rigurozitate pentru regulile de igiena in alimentatia publica
• Imaginatie culinara, ordonat, disciplinat
• Capabilitate sa pregateasca produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul
• Atitudine orientata catre client, politete, abilitati de comunicare, persoana energica si amabila
• Rezistenta la stres
• Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii
• Disponibilitate de lucru prelungit
Responsabilitati si sarcini:
• Pregateste produsele conform comenzilor
• Participa cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare
• Debaraseaza si asigura curatenia bucatariei / laboratorului
• Asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare
• Raspunde pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora
• Pastreaza in bune conditii ustensilele si aparatura
• Utilizeaza resursele existente, exclusiv in interesul firmei

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv
• Contract de munca
• Posibilitatea de castig extrasalarial prin participarea la Evenimente
• Posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala
• Posibilitatea de a face parte dintr-o companie cu 22 de ani experienta in industrie, Furnizor al Casei Regale, nominalizata si casticatoare a premiilor Food&Bar
• Posibilitatea de a-ti pune in valoare cunostintele, abilitatile si experienta

Program de lucru : 6.00 – 14.30