Firma de constructii din Suceava angajeaza inginer constructor

10.000 LEI
ID 877914
acum o lună
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

duplicate

1

Contact: Mobil/WhatsApp: 0755540704 – [email protected]

SIGROMID SRL - Firma de constructii din Suceava cu 13 ani de prezenta in piata constructiilor si proiecte de anvergura - isi extinde echipa - cautam project manager – inginer constructor - care sa coordoneze si implementeze proiectele nostre.
Suntem in căutarea unei persoane dornice sa abordeze un domeniu dinamic, provocator, respectiv construcția obiectivelor civile si industriale, alături de o echipa tânără dar experimentata.
Cerinte:
• Absolvent studii superioare de profil – constructii civile si industriale
• Bune cunostinte de AutoCAD (un atu dar nu obligatoriu), Microsoft Office si MS Project;
• Planificare si organizare;
• Managementul echipei;
• Bune abilitati de comunicare si relationare;
• Capacitate de lucru individual dar si in echipa;
• Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva.
• Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului
Responsabilitati principale:
• Este responsabil pentru realizarea proiectelor in condițiile economice, tehnice, administrative, de calitate si de termen prevazute in contractul de executie cu clientul;
• Planifica, organizeaza, conduce, coordoneaza, controleaza si evalueaza activitatile desfasurate in scopul realizarii proiectului;
• Planifica necesarul de materiale, resurse umane, servicii etc. necesare desfășurării proiectului; intocmeste graficele de lucrari si urmareste realizarea acestora;
• Urmareste incadrarea in bugetul prognozat si hotaraste care sunt instrumentele necesare incadrarii in acesta;
• Colaboreaza cu Sefii de Santier, subcontractorii etc. pentru realizarea proiectului la termen si in parametrii calitativi specificati;
• Estimeaza, cuantifica si inregistreaza eventualele devieri de la proiect (specificatii tehnice si economice). Identifica cat mai devreme cauzele si ia masuri pentru rezolvarea lor;
• Raspunde de relatia cu clientul pe toata perioada contractuala.

Oferta (bonusuri, beneficii):
1. Pachet salarial atractiv corelat cu experienta si realizarile profesionale, bonus de proiect pentru realizarea obiectivelor, telefon mobil, participarea la programe de instruire.
2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa aflata intr-o continua expansiune.