Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Firma de constructii angajeaza Inspector Resurse Umane

Salariu confidenţial
ID 863947
acum o lună
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie

Cerinte obligatorii:
• imba engleza nivel avansat
• experienta pe un post similar

Responsabilitati:

• Redactarea, intocmirea si actualizarea dosarelor personale (Contracte individuale de munca, adeverinte, acte aditionale, fise de post, acte de confidentialitate, decizii de incetare, suspendare, etc);
• Informarea cu privire la modificarile legislative;
• Intocmirea diverselor adeverinte solicitate de salariati (vechime, banca, primarie, etc) si diferitelor evidente de personal solicitate
• Evidenta concediilor medicale, odihna si a altor tipuri de concedii;
• Intocmirea pontajului lunar
• Recrutare personal

Beneficii:

• Salariu net 3000-5000 ron
• Transport
• Masa pranz asigurata
• Mediu de lucru placut si dinamic