JobZZ.ro

Farmacist Farmacia Terrapharm

800 EUR
ID 878192
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Ce ne-am dori de la colegul/a nou/ă
• Certificat de membru al Colegiului Farmaciștilor, avizat pe anul in curs;
• Experiența pe o poziție similară de minim 1 an de zile;
• Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu/avansat;
• Bune abilități de comunicare;
• Să aibă spirit de echipă.
Responsabilități
• Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea medicamentelor și a potențialelor riscuri/efecte adverse;
• Să ofere soluții pentru sănătate personalizate, în funcție de nevoile fiecăruia;
• Este responsabil/ă de conservarea și eliberarea produselor farmaceutice;
• Să coordoneze activitatea operațională a personalului din farmacie pentru a asigura continuitatea și calitatea actului farmaceutic;
• Să gestioneze stocurile de produse pentru a evita lipsa medicamentelor, suprastocurile, pentru a reduce termenele de valabilitate critice și expiratele;
• Supraveghează activitatea asistenților de farmacie.
Salariul
800-900 Euro
Beneficii
• Bonuri de masă
• Asigurare privată de sănătate
• Prime de performanță
Pentru mai multe detalii te rugăm să ne contactezi pe adresa de email: [email protected] sau la numărul de telefon: 0723/638.333. Așteptăm cu mare interes un semn din partea ta!