JobZZ.ro

Etichetare mezeluri Germania direct angajator

1.300 EUR
ID 838716
acum 4 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Germania

Angajam persoane necalificate pentru cea mai mare companie europeana din industria carnii si a mezelurilor, zur Mühlen Gruppe. Primim si cupluri !

Beneficii:

Contract de munca în Germania fara niciun fel de taxe sau comisioane

Salar net intre 1200 si 1400 €, bani cu care ramaneti după retinerea cazarii, utilitatilor si transportului de la cazare la munca si inapoi

25% in plus pt orele de noapte

Concediu legal platit 24 zile pe an(2 zile pe luna)

Asigurare medicala

Cazarea se face in camere de 2 persoane, camere de cuplu

Alocatie pentru persoanele care au copii minori 219 €/copil

Echipament de lucru asigurat gratuit de catre firma

Descrierea postului:

Munca la banda (producerea, umplerea, afumarea, felierea, etichetarea, sortarea, ambalarea a diferitelor mezeluri sau ajutor de producere la fabrica de prelucrare a peștelui)

Programul de lucru este de 5 si 6 zile pe saptamana, 8 ore pe zi, cu posibilitatea de a face ore suplimentare (maxim 12h pe zi cu tot cu pauze).

Disponibilitate de a lucra pe ture (zi si noapte)

Varsta cuprinsa intre 18 si 55 ani!

ioana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 838716