Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electromecanic/mecanic intretinere utilaj industrial

491 EUR
ID 818409
acum 2 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Compania de Recrutare ECIM cauta OAMENI VALOROȘI PENTRU COMPANII DE SUCCES!

PROIECT: Mecanic întreținere utilaje

Cerințe:

-Studii medii sau profesionale mecanic intretinere utilaje;

-Experienta minim 5 ani ca mecanic intretinere;

-Spirit de ordine si disciplină;

-Capacitatea de a lucra în echipă;

-Precizie, rigurozitate, perseverenţă;

-Capacitatea de a sesiza defectele;

-Inițiativă;

-Capacitate de a evalua şi a lua decizii prompte;

-Dinamism, spontaneitate, operativitate;

-Rezistenţă la stres, atitudine pozitivă.

Descrierea jobului:

Mecanicul de întreținere are urmatoarele responsabilități:

-Supraveghează, întreține și repară mașinile, utilajele și echipamentele mecanice din cadrul fabricii;

-Menține în parametrii și supraveghează buna funcționare a echipamentelor si utilajelor;

-Intervine la solicitările urgente din producție cu reglaje și reparații;

-Intocmește necesarul de piese de schimb;

-Efectuează mentenanța săptămânală, lunară și anuală;

-Remediază deficiențe de reglaj împreună cu operatorul;

-Intervine operativ pentru înlăturarea defecțiunilor ce pun în pericol funcționarea utilajelor în condiții de siguranță.

Beneficii:

-Salariul negociabil in functie de competente si experienta

-Tichete de masă;

-Program : Luni-Vineri: 07.00-15.30(In caz de avarie se intervine si noaptea)

Relatii la tel:

+40761065858

Pentru a candida la aceasta pozitie trimite un cv actualizat la adresa de e-mail:

alexandru.anitei@ecim.ro

Alexandru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 818409