Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electromecanic

9.401 LEI
ID 815420
acum o săptămână
Arad, Arad
Domeniu de activitate

Cablaje / Automotive

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

HPA recruteaza Electromecanic pentru o fabrica germana din Timisoara din industria de automotive.

Cerinte:
- Experienta similara intr-o fabrica automotive;
- Cunostinte electro-mecanice si automatizari (cele din urma reprezinta un avantaj);
- Disponibilitate la 3 schimburi.

Responsabilitati:
- Urmarirea productiei prin monitorizarea masinilor automate;
- Urmarirea calitatii produselor finite si interventii pe parcursul productiei pentru micsorarea defectelor;
- Intretinerea, parametrizarea si optimizarea utilizarii echipamentelor si utilajelor;
- Efectuarea intretinerii preventive la echipamentele din linia de productie;
- Repararea defectelor aparute la utilajele de natura electrica, electronica si mecanica;
- Monitorizarea defectelor pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor pentru cresterea/ mentinerea productivitatii si calitatii.

Pachet salarial si de beneficii:
- Contract nedeterminat direct cu fabrica de productie;
- Salariu intre 8548 brut - 9401 brut;
- Tichete de masa in valoare de 15 lei;
- Transport inclus din Timisoara si Giroc sau decontatat in valoare de 140 lei net;
- Spor ore suplimentare de 200 %;
- Spor ore de noapte de 25 %;
- Al 13-lea salariu;
- Asigurare de viata.

Pentru mai multe informatii si programare la interviu, va rog sa sunati la 0722 325 231 - Oana Prisecaru

Oana Prisecaru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815420