Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Electricieni si mecanici industriali Olanda- incepere rapida, taxe 0!

2.500 EUR
ID 881325
acum o zi
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Energetică

Ţară

Olanda

duplicate

1

Vrei sa lucrezi in Olanda pentru o companie mare care ofera solutii electrice de inalta tensiune pentru diverse industrii ca energia si industria aerospatiala?

Daca esti electrician sau mecanic cu min. de 1 an de experienta sau mai mult, te asteptam!

Se cere limba engleza la nivel conversational.

Cerinte:

Electricieni cu experienta in domeniu
Mecanici industriali cu experienta
Seriozitate, profesionalism, rabdare
Limba engleza la nivel mediu

Responsabilitati:

Daca esti electrician, vei lucra cu curentul de inalta tensiune si vei conecta stalpii de tensiune din orasele din sudul Olandei

Avantaje:

Salarii pentru electricieni & mecanici: 2000-3000 euro net lunar (in functie de experienta detinuta)
Contract pe o perioada de 18 luni cu posibilitatea de prelungire
Preluarea de la aeroport gratuita;
Cazarea contra-cost in case cu camere single sau duble;
Actele legale vor fi obtinute de angajator pentru fiecare persoana in parte;
Transport in Olanda pus la dispozitie de catre angajator
Program full-time ;
Salariul este saptamanal, direct in contul dvs.

Sa stii ca nu percepem niciun fel de taxe iar inceperea este rapida.

Interesat de oferta? Daca da, te asteptam pentru mai multe detalii la numarul 0760847527 sau alternativ pe numarul de Whatssapp sau pe adresa noastra de mail.

Mult succes!

Office | ENJOY JOBS RECRUITMENT S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881325