Electricieni, mecanici si tamplari in Italia- Modena-inceperi rapide!

2.000 EUR
ID 877740
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Lemn / PVC

Ţară

Italia

Vrei sa lucrezi in Italia (Modena) pentru o companie mare de instalatii mecanice, electrice si mentenanta industriala?

Daca esti electrician, mecanic industrial sau tamplar cu experienta, te asteptam in una din cele trei fabrici ale companiei!

Cerinte: Seriozitate, profesionalism, rabdare

Limba italiana la nivel conversational

Cazier judiciar si adeverinta medicala

Responsabilitati: Daca esti electrician, vei lucra cu curentul de joasa si medie tensiune si vei conecta cablajele industriale. Daca esti tamplar, vei asambla si monta usi si ferestre din aluminiu.

Avantaje:

Salarii: 1800-2200 Euro net lunar

Contract pe o perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire, direct cu angajatorul;
Transportul si preluarea de la aeroport gratuite;

Cazarea gratuita in case cu camere duble;

Actele legale vor fi obtinute de angajator pentru fiecare persoana in parte;

Uniforma de lucru gratuita;

Training platit in primele zile de lucru;

Program full-time (sambata este optionala);

Salariul este lunar, direct in contul dvs.

Fabricile, cazarea, magazinele sunt toate in apropiere si interconectate.

Sa stii ca nu percepem niciun fel de taxe iar inceperea este rapida.

Interesat de oferta? Daca da, te asteptam pentru mai multe detalii la numarul nostru 0760847527 sau alternativ pe Whatssapp sau pe adresa de mail a companiei.

Mult succes!