Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician naval (barci cu motor) - Olanda

2.300 EUR
ID 863248
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Navală / Aeronautică,    Mentenanță / Instalații

Ţară

Olanda

Full time

Nivel carieră
Mid-Level
Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Angajăm electricieni navali pentru o companie din Olanda ce produce bărci cu motor.

Cerințe:
- studii tehnice absolvite/ calificare electrician;
- + 2 ani experiență dovedită ca electrician;
- limba engleză la nivel conversațional/ mediu;
- permis cat. B reprezintă un avantaj;
- persoană dinamică, motivată, responsabilă, autonomă.

Atribuțiile job-ului:
- instalarea, reglarea, testarea și operarea echipamentelor electrice ale bărcilor;
- controlul și revizia aparatelor electrice ale bărcilor, a sistemelor de iluminat, a sistemelor de generare a energiei electrice și a echipamentelor electrice.

Beneficii:
- salariu 12 - 13 Euro net/oră;
- program de lucru full time;
- cazare și mașină de serviciu în Olanda asigurate gratuit;
- job stabil cu contract pe termen lung;
- angajare cu contract românesc, detașare cu formularul A1;
- asigurare medicală;
- nu se percepe nicio taxă de angajare.

InterJobs | InterJobs
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863248