Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Statie de carburanti angajam operator alimentare autovehicule.
Full time  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 3.600 LEI
Acum 36 minute Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Asistent verificari aplicatii
Marketing / Cercetare de piață
Salariu: confidenţial
Acum 5 zile Brasov, Brasov
Farmacist Farmacia Terrapharm
Medical / Farmacie
Salariu: 800 EUR
Acum o săptămână Brasov, Brasov
Angajam Operator Productie
Full time  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Producție
Acum 2 săptămâni Brasov, Brasov
Receptioner hotel - ture noapte
Full time  |  Junior/Entry Level / Mid-Level / Student  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
JobZZ.ro

Electrician instalator - montaj /service

Salariu confidenţial
ID 873006
acum 7 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie

SC NORDTEC SRL Brasov este o firma care proiecteaza/ produce vitrine si rafturi frigorifice.

Cerinte postului:
Studii medii tehnice - electrician/electromecanic;
Experienta in domeniu - minim 1-2 ani;
Cunostiinte - electrice si citire scheme - reprezintă un avantaj
Cunoștințe generale despre automatizări industriale/frigotehnie;
Abilitati de planificare si organizare;
Punctual, atent la detalii;
Capacitate de lucru în echipa;
Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Condiții:

Program de lucru full-time într-un schimb 7:30-16:30 cu o oră pauză;
Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
Concedii conform legislației;
Ore suplimentare achitate;
Tichete de masă;
Salariul atractiv.

Responsabilități:

Executie instalatii electrice la echipamente frigorifice;
Realizeaza lucrari de intretinere si reparatii specifice, conform cu instructiunile tehnice;
Repara si intretine utilaje si echipamente electrice, cum ar fi: mașini si echipamente de productie, instalatii;
Executa acțiuni de întreținere preventiva si de reparații/reglaje respectând tehnologiile recomandate; alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă;
Executa elementele componente instalatiei electrice la vitrine/rafturi frigorifice - cablul de alimentare, tuburi neon, ventilatoarele electrice, tabloul de alimentare;
Monteaza instalatia electrica pe vitrine/rafturi;
Stabileşte traseul instalaţiei în funcţie de cerinţe şi disponibilităţi;
Montează tuburile de protecţie, conductorii şi echipamentele şi realizează conexiunile şi izolaţiile conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii;
Pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionării acesteia;
Alte activitati conform fisei de post.