JobZZ.ro

Electrician in instalatii electrice in constructii

5.000 LEI
ID 880588
acum 2 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Nivel carieră

Fără studii superioare

duplicate
1

-Angajam electrician cu experienta in instalatii electrice / electrician cu experienta in montajul sistemelor fotovoltaice / electician in instalatii de curenti slabi.
- Sa detina experienta pe santier ;
- Un angajat capabil sa puna in aplicare scheme electrice ;
- Sa ai capacitatea de a lucra in echipa, sa dai dovada de seriozitate si punctualitate ;
- Sa detii permis de conducere cat.B

Descrierea jobului

Ce asteptari avem de la tine?

- Sa stii sa montezi, sa conectezi si sa pui in functiune diverse ︈︆​︁︂︀​︂︂​︂︀echipamente pentru sistemele electrice de joasa tensiune ( tablou electric, prize, intrerupatoare, corpuri de iluminat, doze de legatura, impamantare, paratrasnet
- Sa stii sa efectuezi diverse legaturi in tablourile electrice de curenti tari / curenti slabi conform schemelor monofilare;
- Sa stii sa transpui in practica planurile si schemele electrice;
- Sa completezi documente specifice ( procese verbale, avize, rapoarte, cantitati de materiale );
- Sa verifici instalatii de impamantare ( PRAM ) ;

- Daca aplici pentru sisteme electrice fotovoltaice - sa stii sa montezi panouri fotovoltaice, invertor, sisteme de prindere panouri ;
- Experienta in instalatii electrice minim 5 ani.

Ce beneficii iti punem la dispozitie :
- Contract de munca pe perioada nedeterminata (perioada de proba fiind de 3 luni);
- Salariu negociat in functie de competente si experienta;
- Bonusuri in functie de proiecte;
- Tichete de masa lunar;
- Tichete cadou / Bonusuri;
- Curs de formare profesionala , specializare ( dupa caz ) ;
- Sarbatorile legale nu costituie zi de lucru;
Daca esti interesat sa faci parte din echipa noastra, transmite-ne un CV la adresa de e-mail: [email protected].