Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician - Germania

Salariu confidenţial
ID 836375
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Germania

Full time

Nivel carieră
Mid-Level

Angajăm Electricieni pentru lucrări în Germania. Lucrările sunt pentru magazine, fabrici, construcții civile și industriale.

Ofertă:
- salariu 10,5 - 12 Euro net/ oră/ experiență;
- job stabil, contract pe termen lung;
- program full time, posibilitate de ore suplimentare;
- cazare asigurată gratuit;
- transport intern asigurat (se pune la dispoziție mașină de serviciu);
- asigurare medicală;
- echipament de lucru;
- nu se percep comisioane.

Cerințe:
- studii medii tehnice absolvite;
- peste 2 ani experiență dovedită ca electrician;
- cunoștințe de automatizare (avantaj);
- disponibilitate la deplasare în interes de serviciu;
- limba engleză și/sau germană la nivel mediu;
- permis cat. B (avantaj);
- persoană dinamică, motivată, responsabilă, autonomă.

Atribuțiile jobului:
- execuția instalațiilor electrice (tensiune joasă și medie);
- controlul și reviziile instalațiilor electrice conform planului;
- trasarea de cabluri electrice;
- montare lămpil de iluminat;
- montaj și revizii panouri electrice;
- lucrări de automatizări, sisteme de incendii și supraveghere video.

InterJobs HS | InterJobs HS
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836375