Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician – Germania

1.900 EUR
ID 836261
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Germania

Full time

Lucrări în magazine, fabrici, clădiri birouri, spitale.

Ofertă:
• salariu 9 – 12 Euro net/ oră/ experiență;
• program de lucru full time;
• cazarea și transportul intern în Germania asigurate;
• angajare cu contract în țară, detașare cu formularul A1;
• contract pe perioadă nedeterminată;
• asigurare medicală în România și în Germania;
• echipament de lucru;
• nu se percep comisioane.

Atribuțiile jobului:
• execuția instalațiilor electrice, tensiune joasă și medie;
• lucrări în magazine, fabrici, clădiri birouri, spitale;
• controlul și revizia instalațiilor electrice conform planului;
• trasare de cabluri electrice și montaj panouri electrice.

Cerințe:
• studii de specialitate absolvite;
• 3+ ani experiență practică ca electrician;
• cunoștințe de lucru după plan (avantaj);
• limba engleză la nivel mediu/ avansat (obligatoriu);
• permis de conducere cat. B (obligatoriu);
• persoană dinamică, motivată, responsabilă, autonomă.

Informații suplimentare la telefon/WhatsApp: 0734 458 410/ 0722 455 583.

InterJobs | InterJobs
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836261